نتایج جستجو برای عبارت :

پنگوئن

من تو این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو مقالمو از دست ندین ☺
پنگوئن ها پرندگانی هستن که قادر به پرواز نیستن ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسبه پنگوئن ها در مناطق سردسیر جهان زندگی می کنن ، و غذای آنها ماهی هست در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می ذاره و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونیههه می ذاره تا جوجهِ تو تخم گرم
من تو این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو مقالمو از دست ندین ☺
پنگوئن ها پرندگانی هستن که قادر به پرواز نیستن ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسبه پنگوئن ها در مناطق سردسیر جهان زندگی می کنن ، و غذای آنها ماهی هست در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می ذاره و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونیههه می ذاره تا جوجهِ تو تخم گرم
سلام من تو این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو مقالمو از دست ندین ☺
پنگوئن ها پرندگانی هستن که قادر به پرواز نیستن ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسبه پنگوئن ها در مناطق سردسیر جهان زندگی می کنن ، و غذای آنها ماهی هست در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می ذاره و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونیههه می ذاره تا جوجهِ تو ت
من در این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو من رو در این مقاله
همراهی کنید ^ـ^
پنگوئن ها پرندگانی هستند که قادر به پرواز نیستند ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسب است.
پنگوئن ها در مناطق سردسیر جهان زندگی می کنند ، و غذای آنها ماهی است .
در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می گذارد و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونی است می گذ
به گزارش جانورشناسی و حیوانات پنگوئن ها پرندگانی بامزه و دوست داشتنی هستند ، برای آشنایی بیشتر با پنگوئن ها ما را در
این مقاله همراهی کنید
پنگوئن ها پرندگانی هستند که قادر به پرواز نیستند ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسب است.
در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می گذارد و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونی است می گ
من در این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو من رو در این مقاله
همراهی کنید
در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می گذارد و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونی است می گذار
من در این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو من رو در این مقاله همراهی
 کنید
در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می گذارد و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونی است می گذا
من تو این مقاله گونه های مختلف پنگوئن ها و شیوه زندگی شون رو نوشتم ، برای آشنایی با این پنگوئن های کوچولو من رو تو این مقاله
همراهی کنین ^ـ^
پنگوئن ها پرندگانی هستن که قادر به پرواز نیستن ، دارای بال های کوچک ، قوی ، و کلفت که برای شنا کردن در آب مناسبه 0^0
پنگوئن ها در مناطق سردسیر جهان زندگی می کنن ، و غذای آنها ماهی هست
در ماه های اردیپهشت  خرداد پنگوئن ماده تخم می ذاره و پنگوئن نر تخم را در میان پاهایش که پر از رگ های خونیههه می ذاره
تا جو
The Pebble and the Penguin 1995,پنگوئن و سنگ های درخشان,دانلود The Pebble and the Penguin 1995 720p,دانلود انیمیشن The Pebble and the Penguin 1995,دانلود انیمیشن پبل و پنگوئن The Pebble and the Penguin 1995,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون پبل و پنگوئن,دانلود مستقیم انیمیشن The Pebble and the Penguin 1995 1080p,دوبله فارسی انیمیشن The Pebble and the Penguin 1995,
ادامه مطلب
Penguins of Madagascar 2014,انیمیشن Penguins of Madagascar,بدون سانسور,پنگوئن های ماداگاسکار,دانلود Penguins of Madagascar 2014 1080p,دانلود انیمیشن Penguins of Madagascar 2014 BluRay,دانلود انیمیشن پنگوئن های ماداگاسکار,دانلود انیمیشن پنگوئن‌های ماداگاسکار 2014,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Penguins of Madagascar 2014,دانلود کارتون پنگوئن‌های ماداگاسکار,دانلود مستقیم انیمیشن Penguins of Madagascar 2014 720p,دوبله فارسی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
وقتی یه پنگوئن عاشق یه پنگوئن دیگه ای میشه
 کل ساحل رو میگرده و قشنگترین سنگ رو انتخاب میکنه ،
 اون رو واسه جفت ماده میبره ، اگر ماده از سنگ خوشش اومد و قبول کرد جفت هم میشن؛
ولی اگر قبول نکرد پنگوئن نر احساس میکنه سنگی که پـٓیــدا کرده اصلا قشنگ نبوده و اونوقت اونو میبره زیر آب لای مرجانها میندازه تا دیگه هیچ پنگوئنی
 اشتباه اونو تکرار نکنه و نا امید نشه .
اما ما هی اشتباهات خودمون رو تکرار ، تکرار ، تکرار و به دیگران ه
الگوریتم پنگوئن یک بروزرسانی الگوریتمی است که توسط گوگل در آوریل ۲۰۱۲ ساخته شده است و شیوه های ساخت پیوند دستکاری و ایجاد هرزنامه را هدف قرار می دهد. 
در این مقاله نحوه به روزرسانی الگوریتم و چگونگی تغییر عملکرد سئو تعریف شده است.
الگوریتم پنگوئن برای ساختن پیوندهایی با کیفیت پایین و مبتنی بر ساختن پیوندهای بی کیفیت ، تکامل یافته است.

در اصل گوگل در ابتدا الگوریتم پاندا را برای مبارزه با روش های سئو کلاه سیاه و جلوگیری از انتشار محتوای ب
The Madagascar Penguins in a Christmas Caper 2005,x265 HEVC,پنگوئن های ماداگاسکار در جشن کریسمس,دانلود The Madagascar Penguins in a Christmas Caper 2005 720p,دانلود انیمیشن The Madagascar Penguins in a Christmas Caper,دانلود انیمیشن The Madagascar Penguins in a Christmas Caper 2005 1080p,دانلود انیمیشن پنگوئن های ماداگاسکار 2005,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دوبله فارسی,زبان اصلی,کمدی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
دخترکِ نوپا با پدرش آمده بودند پارک. بابای پُرحوصله‌اش، بی هیچ حرفی، پشتِ سَرِ «پنگوئن خانم» راه می‌رفت و هوایش را داشت. دخترک قدم که تند کرد، یکهو تِلِپ، خورد زمین! همان مدلی، چهار دست و پا که افتاده بود، مانده بود! بابا سریع آمد، بلندش کرد، تابی بهش داد و آرام گذاشتش زمین، روی پاهایش. کوچولو، تعادلش را که به دست آورد، لبخندی زد و راه افتاد! همین قضیه سه-چهار بار دیگر هم تکرار شد، که یک باره دخترک خودش را پرت کرد روی زمین!! بابا که فهمیده بود
دخترکِ نوپا با پدرش آمده بودند پارک. بابای پُرحوصله‌اش، بی هیچ حرفی، پشتِ سَرِ «پنگوئن خانم» راه می‌رفت و هوایش را داشت. دخترک قدم که تند کرد، یکهو تِلِپ، خورد زمین! همان مدلی، چهار دست و پا که افتاده بود، مانده بود! بابا سریع آمد، بلندش کرد، تابی بهش داد و آرام گذاشتش زمین، روی پاهایش. کوچولو، تعادلش را که به دست آورد، لبخندی زد و راه افتاد! همین قضیه سه-چهار بار دیگر هم تکرار شد، که یک باره دخترک خودش را پرت کرد روی زمین!! بابا که فهمیده بود
دیروز داشتم یک فیلم مستند میدیدم که خیلی برام جالب بود؛
داستان اینه که قبل از اینکه پنگوئن ها بچه دار بشن، پدر میره توی دریا سینه شو پر ماهی میکنه و میاره برای زنش و زنش هم همین کار رو میکنه و وقتی که بچه به دنیا میاد و تخم گذاشته میشه مادر از بچه نگه داری نمیکنه، بلکه پدر میشینه روی تخم تا اون رو گرم نگه داره.
در این حالت مادر میره توی دریا و به مدت چند هفته فکر کنم گفته بود برای شکار ماهی و پر کردن خودش و چندین بار این کار رو تکرار میکنه و پدر هم
براساس پاندا، به روز رسانی پنگوئن توسط Google به عنوان یک تلاش جدید
برای پاداش به وب سایت های با کیفیت بالا و کاهش صفحه وب سایت های موتور
جستجو (SERP) وب سایت هایی که در لینک ها دستکاری می کنند و کلمات کلیدی
نامرتبط قرار می دهند، کاهش یافته است.
الگوریتم پنگوئن در ابتدا ۳٫۱ درصد از کلمات انگلیسی را برای موتورهای
جستجو تحت تاثیر قرار داد. بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶، فیلتر از طریق ۱۰ به
روز رسانی مستند وارد شده و در طول زمان در حال تغییر است و جامعه SEO
پلاستیک ها و پاکت های فریزری نقش بسیار مهمی در لوازم آشپزخانه هر خانه ما دارند و از همین رو بسیار نیز مورد استفاده قرار میگیرند. پاکت های فریزی به دلیل کارایی بالا در بسته بندی مواد غذایی خصوصا در فریزر ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و با توجه به اینکه نازک تر می باشند کاربردهای خاص تری نسبت به سایر پاکت های پلاستیکی دارند و بسیار نیز مورد توجه خانم های خانه دار هستند و در جهت بسته بندی گوشت، سبیزجات و مواد پخته شده و … در یخچال ها استفا

اکثر کسب وکار های آنلاین، که به صورت یک پلتفرم طراحی شده اند، دارای 2 چالش عمده در هنگام راه اندازی هستند. 2چالش که در ادبیات پلتفرم، با عنوان:
چالش مرغ یا تخم مرغ و چالش پنگوئن  از آنها یاد می شود. در ادامه به بررسی این دو چالش و بیان نمونه راهکارها خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
بررسی اثر الگوریتم پنگوئن در طراحی سایت

بررسی اثر الگوریتم پنگوئن در طراحی سایت الگوریتم پنگوئن با ویژگی های از قبیل درون گرا و متنفر از تکرار کلمات الگوریتم پنگوئن زمانی معرفی شد که طراحی سایت ها پر از لینک های اسپم بود این الگوریتم وظیفه داشت تا لینک های اسپم و طراحی سایت هایی که با استفاده از سئوی کلاه سیاه بک لینک می خریدند را شناسایی کند لینک های اسپم لینک هایی بودند که هیچ ربطی به عنوان هایی که سرچ می شد. نداشتند تنها کاربر را وارد م
دیشب، دو ساعت بعد از پست قبلی. میانه‌ی یک مکالمه بودم درباره‌ی تغییر و مرگ. از همیشه سهمگین‌تر بود. انگار نیروهای پلیدی از درونم سر بلند می‌کنند، بی‌اختیار من پخش می‌شوند و همه‌ی وجودم را می‌گیرند. ریه‌هایم را می‌بندند، توی چشم‌ها و سرم را پر می‌کنند. مغزم می‌ترسد و اخطار می‌دهد. می‌گوید که داری می‌میری. من نمی‌ترسم. می‌دانم که ذهنم دارد اشتباه می‌کند. دقیقا همان لحظه‌ی رویارویی با جان‌پیچ است. همان لحظه‌ی دیدار با دیوانه‌ساز.
ذرت پرک عسلی پنگوئن مقدار 275 گرم 
قیمت محصول : 15700 تومان
برند : Penguin
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

ذرت‌های پرک شده و شیرین

کودکانی که غلات بیشتری می خوردند نسبت به بقیه دریافت بالاتری از ویتامین D، B3،  B12، ریبوفلاوین، کلسیم، آهن، روی و پتاسیم داشتند.پزشکان از خوردن کورن فلکس برای صبحانه به منظور مبارزه با چاقی حمایت می کنند چرا که خوردن منظم کورن فلکس برای صبحانه با وزن سالم در کودکان همبستگی دارد. صبحانه، اصلی ترین وعده غذایی اس
زیستگاه طبیعی پنگوئنها
زیستگاه طبیعی پنگوئنها بزرگترین جرگه پنگوئن ها در جنوب شیلی است.

این زیستگاه محل زندگی بیش از 120000 پنگوئن ماژلانی است. این زیستگاه در جزیره کوچک ماگاندا قرار دارد، و فقط یک کیلومتر مربع می باشد و فانوس دریایی قرمزی در بالای آن قرار گرفته است. در ماه سپتامبر یا اکتبر هر سال ، پرندگان مهاجر به اینجا بازگشته و جفت خود را پیدا می کنند. در پایان ماه مارس پنگوئن ها دوباره به دریا بازمی گردند.
بلیط اتوبوس     خرید بلیط
امشب قسمت دوم پنگوئن های امپراطور رو میدیدم
البته شماها که به حد کافی قدیمی نیستین در این وبلاگ
نجفی و سجاد و جدی و صبا (اونیکه برق میخوند) و علی و دو سه نفر دیگه یادشونه
به حد کفایت توضیح دادم درباره ش
این قسمت دو کپی قسمت یک هست!
من نمیدونم چرا اینو ساختن.
مجبور بودین یه چیزی رو کپی اون یکی بسازین؟!
:|
بچه ها
شما جای من بودین
با شناختی که از جدی گرگ زاده دارین
بهش میگفتین که میخواین معرفیش کنین به این دوستم توی انتاریو و یا دختر داییم توی ایران ک
سلام دوستان امروز می خوام در مورد یه چیز مهم بخث کنم که خودم واقعا توش گیر کردم و تو هر سایتی گشتم رُک جواب نداده بودن بخشی از بازی بتمن آرخام سیتی که باید دختری که گروگان گرفته شده رو با بترنگ نجاتش بدی من خودم حدود یه ماه تو این قسمت بازی گیر کرده بودم و تو هر سایتی می گشتم چیزی نمی فهمیدم .
مشکل از کیفیت بازی شماس در بخش اول بازی یک صفحه ی کوچیک باز میشه که نشون میده می خوای بازی کنی بیای بیرون یا کارای دیگه که ما فقط با تنظیماتش کار داریم در ت
فائزه رو شیر کردم که زنگ بزنه به روابط عمومی سیما و بهشون بگه تو شبکه پویا به جای پنگوئن پورورو، پونی کوچولو بذارن. 
هرچی من خجالتی‌ام تو مقوله زنگ زدن و حاضرم بمیرم و به جایی زنگ نزدم، این خواهر اصلا این جوری نیست. زنگ زد، سلام کرد، پیشنهادشو گفت، گفت ممنون و قطع کرد. البته جمله‌بندی پیشنهاد رو من بهش گفته بودم، اما بازم بهش افتخار می‌کنم که با اینکه می‌ترسید یه خرده زنگ زد گفت. 
بعد از چند دقیقه، می‌زنه تو صورتش و می‌گه: خاک تو سرم آبجی! ب
دوستم می گفت با باباش و خواهرش رفتن بازار پالتو بگیرن برای خواهرش بعد باباش هی بهش گیر می داده هر پالتویی بر میداشته یه چیزی می گفته 
تعداد اندکی نمونه
مشکی:مگه بابات مرده!!!سفید:مگه عروسی؟نارنجی:رفتگرشهرداری………!!!!!صورتی:خرس گنده خجالت نمیکشی مگه بچه ای……!!!؟قرمز:شنل قرمزی،شمر!!؟؟؟؟؟‌خاکستری:مگه فیلی؟؟!!!؟؟راه راه مشکی سفید:شبیه گورخرمیشی!!!!سفید لکه های دایره ای مشکی:مگه گاوی!!؟؟سفید آستین های مشکی:فتوکپی پنگوئن شدی……!!دور گرد
معرفی الگوریتم های گوگل:هر کدام از الگوریتم های بالا روی تحلیل و بررسی بخشی از وبسایت ها را آنالیز می کنند و در نتایج و رتبه های یک وبسایت تاثیرگذار خواهند بود.
الگوریتم مرغ مگس خوار:مرغ مگس خوار بیشتر بر روی کلمات کلیدی تمرکز دارد و انها را تجزیه و تحلیل می کند و سعی می کند بهترین نتیجه را بر اساس جستجوی کاربر به او نمایش بدهد این الگوریتم گوگل تاثیری مستقیم در رتبه وبسایت ها ندارد.
 الگوریتم گوگل پاندا:خوب اما اساس وب محتوا هست و حتما شما به
به کارگیری از طریق های غیر رسمی و بهینه سازی کلاه سیاه، منجر جریمه و کاهش جایگاه تارنما شما می شود. در‌حالتی که استعمال از این نحوه ها تا این حد خطرناک و مضر می‌باشند آیا استعمال از آن‌ها برای تارنما های دیگر قادر است منزلت آن‌ها در نتیجه ها کاوش را تغییر تحول دهد؟
گه گاه وبسایت هایی که حریف شما می باشند تصمیم می گیرند به جای بهتر کردن تارنما خویش، شما‌را انگیزهِ حمله قرار دهند. به عبارت دیگر، این تارنما ها جای این که به تفکر بهبود تجربه کا
آیا می دانید انکرتکست چه می باشد و چه کاربردی در عمده دیده شدن تارنما شما دارد؟ در ادامه این مقاله به شما آموزش خواهیم بخشید که انکرتکست دقیقا چه چیزی است و شما می بایست چه‌طور راهکار انکرتکست وب سایت خود را با صرفه نمائید تا بخش اعظم موضوع اعتنا گوگل قرار بگیرید . 
انکرتکست متن قابل کلیکی میباشد که در یک‌ هایپرلینک مشاهده می شود . در صورتیکه اینترنت را به تیتر یک بزرگراه فرض کنیم، انکر تکست‌ها مثل نشانه‌هایی برای خروجی‌های پیش رو می باشن
جمعه رفتیم سالن و کمی فوتسال بازی کردیم. حالا یک هفته ای می شود که کل بدنم درد میکند. حتی کیسۀ صفرای بیچاره ام هم درد میکند.
فردا میرویم استخر. تمام خستگی این دوران را از تنم درخواهد کرد. خیلی کیف میدهد از آب داغ در بیایی و مثل پنگوئن خودت را بیندازی توی آب سرد.
احتمالا در هفته پنج شش ساعت اوقات فراغت کافی باشد.
یک کلاس خصوصی فتوشاپ دارم و یک شاگردِ تقریبا زرنگ. سخت مشغول ضبط دوره طراحی سایت هستم و همچنین در حال آماده کردن جزوه دوره جامع آموزش فت
الگوریتم های گوگل در فرآیندی که موتور جستجوی گوگل بر اساس آن تجزیه و تحلیل داده های موجود در وب سایت ها انجام می دهد دخیلند. الگوریتم های گوگل شامل معادلات گوناگون و متفاوت و تابع است تا نتیجه دلخواه به کاربر نمایش داده شود. در حقیقت اگوریتم ها به شکل ریاضی می باشند که محتویات و اطلاعات توسط آنها طبقه بندی می شود.
الگوریتم های گوگل به دو دسته تقسیم می شوند، الگوریتم های اصلی که در واقع جز هسته اصلی گوگل هستند و بر اساس پارامترهای مختلف سایت ه
انواع نژاد اردک را بهتر و دقیق تر بشناسید
27 نوامبر 2019 پرندگان, مقالات آموزشی ۰ دیدگاه
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز در این قسمت میخواهیم در مورد انواع نژاد اردک صحبت بکنیم پس با ما همراه باشید .
انواع نژاد اردک:
برای پرورش انواع مرغ و خانواده آن میتوانید با شماره تماس های کارشناسان ما تماس بگیرید ( قفس های مرغ ،قفس های بلدرچین ، قفس های قرقاول ) قفس های کبک
اردک مسکویی:
خاستگاه اردک نژاد مسکویی به برزیل بر می گردد
که در درهه ۱۹۶۰ میلادی د
انواع نژاد اردک را بهتر و دقیق تر بشناسید
27 نوامبر 2019 پرندگان, مقالات آموزشی ۰ دیدگاه
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز در این قسمت میخواهیم در مورد انواع نژاد اردک صحبت بکنیم پس با ما همراه باشید .
انواع نژاد اردک:
برای پرورش انواع مرغ و خانواده آن میتوانید با شماره تماس های کارشناسان ما تماس بگیرید ( قفس های مرغ ،قفس های بلدرچین ، قفس های قرقاول ) قفس های کبک
اردک مسکویی:
خاستگاه اردک نژاد مسکویی به برزیل بر می گردد
که در درهه ۱۹۶۰ میلادی د
لینک نوفالو NoFollow Link چه است؟لینک نوفالو در تگ دارای ویژگی rel=”Nofollow” می باشد و در کدهای وب سایت شما قرار می گیرد. قرار دادن این تگ در سایت یعنی شما دارید به ربات های گوگل می گویید به برگه ای که نوفالو شده وارد نشنود؛ در سود با این طرز هیچگونه اعتبار و ارزشی به ورقه مقصد منتقل نمی‌شود.
سئو در مشهد
قصه تولد تا جوانی لینک نوفالو به بیان عادیقبل از هرچیزی ببینیم چرا لینک و پیوند نوفالو پدید آمد و در پی ی آن در باب ویژگی نوفالو کلام می‌کنیم. تمامی‌ی
همیشه دوست داشتم مبتونستم متن های مهم و فلسفی بنویسم ولی فقط از عهده مضخرفات توهبن آمیز براومدم .
دلم میخواست مثل شاملو باشم . برای آیدای خودم یادداشت های عاشقانه بنویسم ولی متاسفانه با آیداهایی که تا الان داشتم مثل تارانتینو برخورد کردم (خشونت همراه با بزرگنمایی) . منتقدای ورایتی و الگو قرار دادم ولی فراستی درونم قوی تر از این حرفا بود . از فرهادی فقط نصفه و نیمه بودن و یاد گرفتم و از نولان گه گیجه گرفتن و . دنیا با تایتانیک گریه کرد ولی من ... (
بهترین و بزرگترین آکواریوم های دنیا را بشناسیم
برای به نمایش در آوردن زندگی دریایی از طریق آکواریوم‌های مدرن و بیولوژیک، تنها می‌توان کلماتی مانند تماشایی،فوق العاده، لذت‌بخش و تکرارنشدنی را استفاده کرد.با اندکی تحقیق می توانید مشاهده کنید که چه طور یک آکواریوم در یک مرکز تجاری یا منزل،می تواند مسافران و بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می‌کند. حال اگر این آکواریوم ها در ابعاد و اندازه ای بزرگ باشند و آبزیان بزرگی همچون کوسه‌ها،
فرشته مهربونم میگه زیبا نیستم! 
یعنی شانس نداریم که 
یه فرشته خوشگل نصیبمون بشه 
خدا هم گشته یه فرشته زشت قسمت من کرده. 
البته این فرشته بد اولا آرایش میکرد
میگفتم عجب فرشته زیبایی 
قند توی دلم آب میشد 
خیلی زیبا و جذاب به نظرم می رسید. 
نگو فرشته کلک با آرایش و ویرایش خوشگل شده بوده 
بسوزد پدر عاشقی 
عاشق یک فرشته زشت شدم 
5-6 ماهه فکر میکردم خیلی خوشگله لامصب 
از دیدن عکسهاش سیر نمیشدم... 
... 
میگه خیلی معمولی ام... 
اینجور که میگه، فکر کنم خیل
پارک دلفین های کیشمجموعه تفریحی پارک دلفین با مساحتی حدود 100 هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش جای دارد . تیم مشتمل بر فضای سبز با گونه های گونه‌های متعدد گیاهی , گلشن پرنده ها و اولین و صرفا دلفیناریوم در ایران است .( دلفیناریوم ) او‌لین بوستان دلفین کشور‌ایران است . این بوستان با سپرده گذاری آقای حسین اثبات فئودال بزرگ جزیره کیش و صاحب هتلهای داریوش و هلیا و لاله و بازدید و… ایجاد شده است .هتلهای سیمرغ و شباویز و کوثر از جم

چرا سئو مهم است؟

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است .

کلمات معادلی چون SEO به بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:
سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب در موتور‌های جستجو نیست. بلکه برای کمک کردن به بهبود حضور وب سایت‌ها در نتایج جستجوی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند. سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از
پابلیشینگ پرسپکتیو، بسیاری از ناشران و کتاب‌فروشان از شرکت در نمایشگاه
کتاب لندن انصراف دادند. ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای اروپایی موجب
تعطیلی رویدادهای فرهنگی مثل نمایشگاه‌های کتاب شده است. مقامات ایتالیایی
پیش از این نمایشگاه کتاب بولونیا را به تعویق انداختند.
مسئولان انتشارات سیمون اند شوستر و دیگر ناشران مشهوری مثل انتشارات
اینگرام اعلام کردند امسال در نمایشگاه کتاب لندن شرکت
مهر : کتاب «اخبار» نوشته آلن دوباتن با ترجمه مریم تقدیسی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد. نسخه اصلی این‌کتاب در سال ۲۰۱۴ توسط انتشارات پنگوئن چاپ شده است.
آلن دوباتن نویسنده کتاب‌های فلسفی مشهوری مانند «تسلی‌بخشی‌های فلسفی» که در ایران هم مخاطبانی دارد، معتقد است این‌روزها و در دوران فعلی، اخبار همان‌تسلطی را بر زندگی‌ ما پیدا کرده که زمانی دین داشت. او در کتاب جدید خود «اخبار»، به بررسی نمونه‌های رایج گزارش‌های خبری در زمی
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (Hummingbird) چیست؟ آیا الگوریتم مرغ مگس خوار بر سایت شما تاثیر گذارده است؟ در مقاله آموزشی تحت بدین سوال ها جواب داده شده است؟الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟ مغایر پیدایش رسانی های گذشته پنگوئن و پاندا که در صدر تحت عنوان یک پلاگین برای الگوریتم دارای اهمیت گوگل پخش شده بودند , مرغ مگس خوار از به عبارتی ابتدا به هسته کلیدی الگوریتم گوگل بیشتر شد , در حالی که اعتقادوباور بر این است که بخش اعظمی از
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (Hummingbird) چیست؟ آیا الگوریتم مرغ مگس خوار بر سایت شما تاثیر گذارده است؟ در مقاله آموزشی تحت بدین سوال ها جواب داده شده است؟الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟ مغایر پیدایش رسانی های گذشته پنگوئن و پاندا که در صدر تحت عنوان یک پلاگین برای الگوریتم دارای اهمیت گوگل پخش شده بودند , مرغ مگس خوار از به عبارتی ابتدا به هسته کلیدی الگوریتم گوگل بیشتر شد , در حالی که اعتقادوباور بر این است که بخش اعظمی از
یک‌جا سهراب میانه‌ی جنگ «به خشم از جهان روشنایی ببرد». این منم. اگر در دنیای فراواقعی کمتر کسل‌کننده‌ای زندگی می‌کردیم، می‌دیدید که چشمانم در حدقه برمی‌گشت، موهایم در هوا سیخ می‌شد، چراغ‌ها روشن و خاموش می‌شدند، آسمان را صاعقه می‌ترکاند و درختان پهن‌پیکر از گذر وهم‌انگیز طوفان می‌لرزیدند. روز رخت برمی‌بست و خورشید خاموش می‌شد و روشنایی از یاد جهان می‌رفت. 
من می‌توانستم جهان را نابود کنم. یک چوبدستی اگر دستم بود یا یکی از سنگ‌
موتور های جستجو از پاراگراف گوگل دارنده الگوریتم هایی می‌باشند که طبق آنان سایتها را در نتایج خود سکو بندی می کنند . الگوریتم در سئو به گویش ساده به معنا فرمول و طرز حساب و کتاب مرتبه بندی وبسایت های می باشد . 
در ادامه به معرفی 3 الگوریتم دارای اسم و رسم گوگل به نامهای پاندا , پنگوئن و مرغ مگس خوار می‌پردازیم . 
سئو در مشهد
معرفی 
3 الگوریتم گوگل ( پاندا , پنگوئن , مرغ مگس خوار ) 
الگوریتم 
گوگل پاندا : 
گوگل پاندا اسم الگوریتم جدید کمپانی گوگل د
حیاط را فرش کردیم. سماور زغالی مام‌بزرگ را علم کردیم. قالی‌ها را انداختیم لب باغچه و گلدان شمعدانی را کنار خودمان نشاندیم. هوا چه‌قدر زیبا بود. صبح که بیدار شدم و دیدم برنامه این است که خاله این‌ها بیایند پایین، دلم نمی‌خواست. دلم سنگین بود. فکر کردم که همچنان دلم تنهایی و خلوت می‌خواهد و آماده‌ی درگیر جمع‌ شدن نیستم. فکر کردم خوب شد شاید که عید امسال کنار بقیه نیستیم یا قرار نیست به دانشگاه برگردیم. نه از آن بابت که انگار این شرایط جهنمی

ما به تدریس خصوص سئو در قالب دوره آموزش سئو مشغول هستیم اگر قصد دارید تا به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوید در صفحه درستی قرار دارید!
سرفصل های دوره

Keyword Research – آموزش پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار و دسته بندی آنها
Technical SEO: آماده سازی زیرساخت با رعایت سئو تکنیکال.
Landing Page: ساخت صفحه/صفحات هدف.
On-page SEO: چطور سئو داخل سایت را انجام دهیم؟
Promote (Off-page SEO): چطور با سئو خارجی رتبه سایت خود را در موتور های جستجو افزایش دهیم.

مواردی که در این دور
لیست الگوریتم های گوگل
لیست الگوریتم های گوگل مقاله ای است که به معرفی تمامی الگوریتم هایی که یک سئوکار به ان نیاز دارد میپردازد. در این مقاله به معرفی بهترین مقاله ها در زمینه الگوریتم ها میپردازد. اگر میخواهید با تعداد زیادی از الگوریتم های گوگل اشنا باشید تیم سئو بلک در این مقاله همراه باشید.
تمام الگوریتم های گوگل
الگوریتم گوگل 2020
هر ساله گوگل در اوایل سال میلادی الگوریتم های خود را اپدیت میکند تیم سئو بلک در مقاله الگوریتم 2020 به جدی
لیست الگوریتم های گوگل
لیست الگوریتم های گوگل مقاله ای است که به معرفی تمامی الگوریتم هایی که یک سئوکار به ان نیاز دارد میپردازد. در این مقاله به معرفی بهترین مقاله ها در زمینه الگوریتم ها میپردازد. اگر میخواهید با تعداد زیادی از الگوریتم های گوگل اشنا باشید تیم سئو بلک در این مقاله همراه باشید.
تمام الگوریتم های گوگل
الگوریتم گوگل 2020
هر ساله گوگل در اوایل سال میلادی الگوریتم های خود را اپدیت میکند تیم سئو بلک در مقاله الگوریتم 2020 به جدی
چطور بک پیوند بگیریم؟
سئو در مشهددرحال حاضر که با مضمون‌ «بک لینک و پیوند» و نقش آن در بهبود سئوی وب سایت آشنا شدید، بهتر میباشد که با چند راهکار بی آلایش در سمت جذب بک لینک و پیوند مطلوب برای وبسایتتان آشنا گردید.
نکته‌ای که در جذب بک پیوند به مراد بهبود جایگاه وب سایت دارای اهمیت میباشد، این میباشد که تعداد بک پیوند نسبت به کیفیت آن اهمیت چندانی ندارد و کیفیت بک پیوند دریافتی میباشد که تأثیر خویش را در بهبود سئوی سایت اکران میدهد. براین اس
به نظرم می فهمید او اواخر روز در دفتر نشست و متوجه شد.
وقتی از شما سؤال می شود که آیا SEO زنده است ، پاسخ واضح است. برای درک جواب این سوال ، باید همه چیز را ساده کنید.
اگر پنج سال پیش از من سؤال کنید که سئو چیست ، من به شما پاسخ می دهم - اینها کلیدها و پیوندهای فرود هستند. و ده سال پیش ، من همان جواب را می دادم. و حتی سه سال پیش ، من احتمالاً به همین روش جواب می دادم.
کلیدها و پیوندها تمام نکته سئو است ، خواه آن را بخواهید یا نه.
کلمات کلیدی قرار داده شده
یک محیط چشم انداز قطب شمال جذاب در Illustrator ایجاد کنیدتوسط Jonathan29 آگوست 2008 مشکل: دشوار متوسط: طول زبانها:Illustrator Illustrator
آموزش ایلوستریتور 2017با تکمیل این آموزش ، پایه ای را ایجاد کنید تا مهارت های پیشرفته تر Adobe Illustrator را ایجاد کنید. ما نحوه دستیابی به اشکال و شیب ها را برای دستیابی به یک محیط چشم انداز ساده پوشش خواهیم داد.
پیش نمایش تصویر نهاییدر اینجا تصویری که ایجاد خواهیم کرد.
مرحله 1با کشیدن مستطیل با ابزار Rounded Rectangle شروع کنید. برای ساختن یک ما
جاذبه های گردشگری آرژانتین

آرژانتین، این کشور آمریکای لاتین، پر از جاذبه‌های طبیعی حیرت‌انگیز است.
سالانه میلیون‌ها نفر برای دیدار از طبیعت نفس‌گیر و پارک‌های ملی منحصربه‌فرد آرژانتین به این کشور سفر می‌کنند. آرژانتین به خاطر طیف گسترده‌ی جاذبه‌ها و تنوع جغرافیایی آن، در میان گردشگران بسیار پرطرفدار است. از مناظر ابدی پاتاگونیا گرفته تا چمنزارهای پامپا، این کشور آمریکای لاتین مقصدی ایده‌آل برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجو
یادگرفتن سئوی سایتما به درس دادن خصوص سئو وب سایت در قالب زمان فراگیری بهینه سازی وب سایت درگیر هستیم در شرایطی‌که قصد دارید تا به یک بهینه سازی سایت عمل ماهر تبدیل گردید در ورقه صدق قرار دارید!سرفصل های عصرKeyword Research – آموزش یافت کردن عبارات مهم مربوط به کسب و فعالیت و نوع بندی آن هاTechnical SEO :  آماده سازی زیرساخت با رعایت سئو وب سایت تکنیکال .Landing Page :  ساخت صفحه/صفحات انگیزه .On - page SEO :  چطور بهینه سازی وب سایت درون وبس

شیلنگ نخ دار
 دسته‌ها
تجهیزات آبیاریشیلنگ نخی
 برچسب‌ها
شلنگ نخ دارشیلنگ لاستیکی نخ دارشیلنگ نخ دارشیلنگ نخ دار اصفهانشیلنگ نخ دار پنگوئنشیلنگ نخ دار صنعتیشیلنگ نخدار فشار قویشیلنگ هوا نخدارفروش خط تولید شیلنگ نخ دارقیمت شیلنگ نخ دار
FacebookTwitterTelegramCopy LinkSkype
توضیحات

نظرات (0)

توضیحات
شیلنگ نخ دار چیست ؟
شیلنگ نخ دار به معنای جسمی تو خالی و طویل است که از آن برای جابه جایی و انتقال مواد مایع در منازل و صنعت استفاده می شود.جنس شیلنگ معم
گاهی لجم میگیره، از اینکه منم مثل همون مهندس آمریکایی یا آلمانی یا سوئیسی باید کار کنم و هر روز جوون بکنم اما فقط بخاطر اینکه واحد پولی که من باهاش حقوق میگیرم اسمش "تومان" هست ( و نمیفهمم چرا باید ارزشش از یه واحد پولی دیگه که اسمش "دلار" یا "یورو" هست، باید کمتر باشه) نزدیکی خط فقر زندگی کنم! و اگه بخوام برای دیدن پنگوئن های آفریقای جنوبی برم یا شکوفه های گیلاس ژاپن یا طبیعت بی نظیر حوزه جنوب شرق آسیا، یا اون رنگ سبز دوست داشتنی طبیعت سوئیس یا ش
تولید بک لینک و پیوند یا این که به چنگ آوردن بک پیوند جزو بهینه سازی خارج برگه میباشد. بعبارتی دیگر برای seo تارنما می قدرت از میزان تولید بک لینک و پیوند نیز استفاده کرد.15 مرداد 1395 - 11:58 - ارسال گردیده بوسیله ولادت قارونی
2 0
سئو در مشهد
بهینه سازی امروزی نسبتاً در دو مساله اضافه تاکید داراست : محتوا و لینک و پیوند سازی یا این که بک پیوند. ساخت محتوا و بازاریابی آن، یک مساله به طور کامل پیچیده می‌باشد که ما قصد نداریم در‌این نوشته‌ی علمی به آن بپ
آموزش عروسک های بافتنی در ادامه و در واقع پارت دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب بوده و تکمیل کننده آموزش های پارت اول می باشد. آموزش عروسک های بافتنی در سه بخش آماده شده که هر بخش نحوه بافت انواع مختلفی از عروسک ها را آموزش داده است. نحوه قلاب بافی گوزن کریسمس، باب اسفنجی و پنگوئن از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور کامل شرح داده است. گوزن کریسمس به دلیل زیبایی خاصی که دارد بسیار مورد توجه بوده و بافت آن برای اف
گام اول سئو چیست؟
قبل از آموزش سئو سایت لازم است معنای سئو را بدرستی درک کنید و به عبارت دیگر، بدون هیچگونه ابهام بتوانید به این سوال پاسخ دهید که سئو چیست؟ سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به مجموعه فرآیندی گفته میشود که تلاش می کند تا بر اساس فاکتورهای معرفی شده توسط موتورهای جستجو سایت را استاندارد کند.
درک درست آموزش سئو زمانی میسر است که بتوانید با روال کار موتورهای جستجو آشنا باشید. موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو و غیره هر
-اگه پاک کن نداشته باشی با اشتباهاتت چیکار میکنی؟
-اگه یه روزی سیاهی وجودتو پیدا کردی چیکارش میکنی!؟میکشیش؟!
-میدونی بیشتر بخوای بیشتر زمین میخوری؟!محکم تر؟!
-از شروع میترسی؟!
-وقتی میدونی یه کاری اشتباهه چرا انحامش میدی؟!
-نه میخوام بدونم مثلا کسی هست که ندونه سیگار ضرر داره؟!پس چرا میکشن بعضیا!؟واقعا حال کسیو اروم نمیکنه!همش تلقینه!همش عادته!
-واسه هر سوالی یه جوابی هست!
-لاغر شدن یه راه داره چربی سوزوندن!ولی چربی سوزوندن هزار تا راه داره!هنر
آموزش عروسک های بافتنی
آموزش عروسک های بافتنی در ادامه و در واقع پارت دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب بوده و تکمیل کننده آموزش های پارت اول می باشد. آموزش عروسک های بافتنی در سه بخش آماده شده که هر بخش نحوه بافت انواع مختلفی از عروسک ها را به زبان انگلیسی آموزش داده است. نحوه قلاب بافی گوزن کریسمس، باب اسفنجی و پنگوئن از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور کامل شرح داده است. گوزن کریسمس به دلیل زیبایی خاصی که دار
از روی بی حرفی این صفحه رو باز کردم تا شاید کمی بتونم حرف بزنم
یه ادم پر حرفی مثل من وقتی انقد بی حرفی پیشه میکنه یه چیزیشه نه؟
وقتی با تقریب خوبی هر شب کابوس میبینه!
هی نیگا میکنم میبینم همه چی سرجاشه!همه چی درسته!استراحت کافی به موقع هم درس و دانشگاه!تقریحات خوب!همه چی دارم!
همه چیزایی که میخواستم!ولی بی حرفم!ولی تو فکرم!ولی تمرکز ندارم!ولی خستم!ولی حوصله ندارم!ولی ...
خیلی فکر کردم که چمه!که چرا پنجشنبه شبیه جمعه شده برام!یا حتی شنبه ....
حتی دیگ
فرض کنید شما جای گوگل بودید؟چگونه و بر چه اساسی رتبه بندی سایت ها را انجام می دادید؟ الگوریتم های گوگل به همین منظور طراحی شده اند و روز به روز هم در حال تکمیل می باشند و هر چند وقت یک بار در حال به روز رسانی می باشد.
چرا باید برای سئو سایت خود با الگوریتم های گوگل آشنایی داشته باشیم؟
همانطور که در مقالات قبلی اشاره داشتیم تعداد زیادی الگوریتم گوگل وجود دارد.حدودا 200 الگوریتم گوگل وجود دارد.
برای این که شما  سئو خوبی داشته باشید باید سعی کنید ه
آپدیت اصلی گوگل در جون 2019 برای سئو 8 جون به طور کامل انجام شد
آپدیت اصلی جون 2019 برای تکمیل از گوگل پنج روز زمان گرفت .
همچنین آپدیت نمایش دامنه های متفاوت در لیست سئو نیز سه روز برای کامل شدن زمان نیاز داشت .
Danny Sullivan از شرکت گوگل تایید کرد که آپدیت اصلی سئو از 3 جون 2019 شروع شده بود و تا 8 جون ادامه داشت .
تکمیل پنج روزه
این آپدیت سئو پنج روز از گوگل زمان گرفت تا به طور کامل منتشر شود .
این پنج روز از 3 جون شروع و تا پایان 8 جون ادامه داشت .
این آپدیت
فرض کنید شما جای گوگل بودید؟چگونه و بر چه اساسی رتبه بندی سایت ها را انجام می دادید؟الگوریتم های گوگل به همین منظور طراحی شده اند و روز به روز هم در حال تکمیل می باشند و هر چند وقت یک بار در حال به روز رسانی می باشد.
چرا باید برای سئو سایت خود با الگوریتم های گوگل آشنایی داشته باشیم؟
همانطور که در مقالات قبلی اشاره داشتیم تعداد زیادی الگوریتم گوگل وجود دارد.حدودا 200 الگوریتم گوگل وجود دارد.
برای این که شما  سئو خوبی داشته باشید باید سعی کنید ه
بهترین سئو کار  بسته به عبارت مصرف شده، Anchor Text ها اشکال مختلفی پیدا می نمایند که هرکدام کاربردها و نقاط قوت ضعف خویش را دارا‌هستند. این که کدام جور برای شما مطلوب‌خیس میباشد، تماما بدین بستگی داراست که لینک و پیوند خویش را کجا قرار داده‌اید و میخواهید با آن چه نمائید. در اینجا اشاره کوتاهی به گونه های انکر تکست‌ها خوا هیم کرد.
تطابق ظریف (Exact Match): ممکن میباشد متن ما دقیقا تیتر کاغذ انگیزه یا این که کلیدواژه کانونی آن برگه باشد. مثلا در یک تا
نودوهشت رفت. 
همه‌ش دارم به این فکر می‌کنم که چرا من تو سال نود گیر کردم دم سال تحویلی. همه‌ش احساس می‌کنم الان سال نود قراره برسه. 
نودوهشت، پراتفاق‌ترین و مهم‌ترین سال زندگی‌م تا الان بود. شاید حتی یکی از مهم‌ترین‌ها تا پایان زندگی‌م حساب بشه. می‌تونم بگم دست‌کم بیست‌وپنج، سی درصد از تجارب تمام زندگی‌م از اول تا آخر رو، امسال کسب کردم. 
اول می‌خواستم بگم نودوهشت بهترین سال زندگی من بود. واقعا هم بود، اون شیش هفت ماه اول، بهشت بود ی
دانلود سریال Gotham
 Gotham به همراه نسخه کم حجم
فصل ۰۵ ، قسمت آخر اضافه شد
وضعیت: به پایان رسیده
پخش: جمعه ها (۴۲ دقیقه)
سالهای پخش: ۲۰۱۴-
شبکه : FOX
ژانر : اکشن,جنایی,درام
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۹
 کیفیت : ۴۸۰p – 720p – 1080p
کارگردان : Bruno Heller
ستارگان :  Ben McKenzie,Jada Pinkett Smith,Donal Logue
خلاصه سریال :
 کاراگاهان گوردون و بولاک مشغول به تحقیق در مورد قتل والدین پسری بنام بروس وینُ میشوند، در همین حال پنگوئن سعی میکنه به گاتهام برگرده و قربانیانیُ بر جای میذاره…

سریال

پنج روز در هفته کانگورو هستم و دو روز هشت پا.
کالسکه را بیرون آوردیم و حالا من نوع تازه‌ای از مادر کیسه‌دار را تجربه می‌کنم. گیرم به جای دو پا که با آن بپرم یا راه بروم، شش پا دارم!
اما دو روز آخر هفته که همسر هست و می‌توان خانه را به مکانی پاکیزه برای زندگی تبدیل کرد –هرچند برای ساعاتی کوتاه- تبدیل به هشت‌پا و به نوعی هشت دست می‌شوم. همانطور که یخچال را تمیز می‌کنم روی گاز را همه کاره می‌ریزم. ظرف‌های ماشین ظرف‌شویی که خطای E  می‌دهد خال
آموزش عروسک های بافتنی در ادامه و در واقع پارت دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب بوده و تکمیل کننده آموزش های پارت اول می باشد. آموزش عروسک های بافتنی در سه بخش آماده شده که هر بخش نحوه بافت انواع مختلفی از عروسک ها را به زبان انگلیسی آموزش داده است. نحوه قلاب بافی گوزن کریسمس، باب اسفنجی و پنگوئن از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور کامل شرح داده است. گوزن کریسمس به دلیل زیبایی خاصی که دارد بسیار مورد توجه بوده
حالا که بیخوابی به سرم زده، آخرین پستی که خواندم مرا به فکر فروبرده: آرزوهای قبل مرگم چیست؟« ایاک و طول الامل» امیرالمومنین(ع) را به خاطر آوردم و با خود اینطور زمزمه کردم؛ «این آرزوها بعضیهایش فقط طعم شیرین خیال است که در حد خیال میماند و بس؛ بعضیهای دیگرش آرزوهایی‌ست شاید دست‌یافتنی به شرط اراده و یقین و توکل و خواست خدا... همین و نه بیش از این ...
یک: یکی از آرزوهای بسیار مهم و بسیار هیجان‌انگیز برایم این است که همه ایران را قبل از مرگ ببین
چرا بیشتر نمایندگان مشاغل وب سایتهای خود را شروع می کنند؟ این یکی از بهترین راه ها برای پیشبرد تجارت انبوه و کمک به توسعه آن است. اما چه ناامید کننده است که متوجه شوید که برخی مشکلات در وب سایت شما وجود دارد، به خصوص اگر توسط Google مجازات شود.بلافاصله سوالات زیادی در ذهن شما ظاهر می شوند: آیا این مجازات گوگل است ، چرا سایت مجازات شد و چگونه می توان آن را بازیابی کرد و در آینده از این مشکلات جلوگیری کرد. در اینجا پاسخ سوالات مهم و مرتبط با مجازات ه
الگوریتم های گوگل یک سیستم پیچیده است که برای بازیابی داده ها از فهرست جستجوی آن استفاده می شود و فورا بهترین نتایج ممکن را برای یک پرس و جو ارائه می دهد. موتور جستجو از ترکیبی از الگوریتم ها و سیگنال های رتبه بندی متعدد برای ارائه صفحات وب رتبه بندی شده توسط ارتباط در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) استفاده می کند. در سال های اولیه خود ، گوگل فقط تعداد معدودی از به روزرسانی های الگوریتم های خود را انجام داد. اکنون ، Google هر ساله هزاران تغییر ایجا
افت رتبه سئو ی سایت cargurus.com به شکلی بود که گویا تحت تاثیر آپدیت الگوریتم پنگوئن قرار گرفته است .
این الگوریتم سئو ، سایت هایی که سعی دارند با لینک سازی های اسپم رتبه بگیرند را پنالتی می کند .
اما همه ی ما می دانیم که این الگوریتم سئو هم اکنون نیز در حال فعالیت است و به هیچ آپدیتی نیاز ندارد .
اگر چه زمانی که این مشکل پیش آمد با آپدیت اصلی مارچ 2019 تطابق داشت ، گرگ سفید سایت های زیادی را مشاهده نکرد که به خاطر لینک سازی اسپم افت رتبه سئو پیدا کر
چندی پیش الگوریتمی توسط گوگل منتشر شد که تاثیر بسیار زیادی بر روی نتایج گوگل داشت نام این الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به انگلیسی Hummingbird است.
فرض کنید به دنبال خرید لپ تاپ ایسوس هستید و کلمه لپ تاپ ایسوس را در گوگل جستجو می کنید و با انبوهی از لپ تاپ رو به رو می شود اما سپس به صفحه نتایج جستجو برگشته و با کلمه قیمت لپ تاپ ایسوس به جستجو می پردازید در اینجا گوگل متوجه این تصمیم در رفتار کاربر (شما) شده و همزمان کار مرغ مگس خوار آغاز می شود.
الگور
رنک بریندر صورتیکه سئو وب سایت برایتان اهمیت دارااست بایستی بک لینک‌های وبسایت را بررسی نمائید و از بک لینک‌ کیفیت بالا در وبسایت به کار گیری نمائید . با رعایت این مورد می توانید به سئوی وب سایت و بالا بردن درجه سئوی وب سایت امداد شایانی نمائید . در‌این مقاله درباره‌ی بک پیوند و تأثیر آن در سئوی سایت , کلام خوا هیم کرد .Backlink چیست؟بک پیوند - بک لینک و پیوند چه میباشدیکی پرکاربردترین کلمات در دنیای بهینه‌سازی تارنم
رنک بریندر صورتیکه سئو وب سایت برایتان اهمیت دارااست بایستی بک لینک‌های وبسایت را بررسی نمائید و از بک لینک‌ کیفیت بالا در وبسایت به کار گیری نمائید . با رعایت این مورد می توانید به سئوی وب سایت و بالا بردن درجه سئوی وب سایت امداد شایانی نمائید . در‌این مقاله درباره‌ی بک پیوند و تأثیر آن در سئوی سایت , کلام خوا هیم کرد .Backlink چیست؟بک پیوند - بک لینک و پیوند چه میباشدیکی پرکاربردترین کلمات در دنیای بهینه‌سازی تارنم
اسم و فامیل با پ
اسم فامیل
یک نوع بازی است که با قلم و کاغذ انجام می‌شود. شرکت‌کنندگان، پس از
توافق، روی یکی از حروف الفبا، نام موضوعات مختلفی که با آن حروف الفبا
آغاز می‌شود را روی کاغذ می‌نویسند و هرکس زودتر همهٔ خانه‌ها را پر کند،
با اعلام او دیگر شرکت‌کنندگان نیز از نوشتن دست می‌کشند و امتیازشماری
آغاز می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آشنایی با راهنمای کامل بازی اسم و فامیل با پ و ت و ب و م در دسته سرگرمی برای شما
اسم و فامیل با پ
اسم فامیل
یک نوع بازی است که با قلم و کاغذ انجام می‌شود. شرکت‌کنندگان، پس از
توافق، روی یکی از حروف الفبا، نام موضوعات مختلفی که با آن حروف الفبا
آغاز می‌شود را روی کاغذ می‌نویسند و هرکس زودتر همهٔ خانه‌ها را پر کند،
با اعلام او دیگر شرکت‌کنندگان نیز از نوشتن دست می‌کشند و امتیازشماری
آغاز می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آشنایی با راهنمای کامل بازی اسم و فامیل با پ و ت و ب و م در دسته سرگرمی برای شما
پارک دلفین کیش
می‌توان به جرئت گفت پارک دلفین کیش واقع در جنوب شرقی این جزیره، یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری است که هر شخص آرزوی حداقل یک‌ بار بازدید از آن را دارد. این پارک به مساحت ۱۰۰ هکتار به سرمایه‌گذاری حسین ثابت، صاحب هتل بزرگ داریوش ساخته شد و حدود ۱۰ سال است که با مدیریت آقای سید عبدالرضا موسوی، مالک شرکت هواپیمایی زاگرس به فعالیت خود مشغول شده است.
امکانات و ویژگی‌های پارک دلفین کیش
دیدنی‌های پارک دلفین کیش تنها محدود به
اخذ خیل‌عظیم بک لینک و پیوند در طول کوتاه از سایت‌های بی اعتبار موجب می‌گردد گوگل این لینک‌ها را تحت عنوان لینک‌های اسپم شناسایی کرده و شمارا جریمه کند! بک لینک‌های مخرب و بی کیفیت سبب ساز کاهش اعتماد گوگل به وبسایت شما می گردد . همینطور ممکن است به کسب و فعالیت آنلاین شما صدمات و خسارات بدون شوخی وارد شود . حذف این بک لینک و پیوند ها به disavow معروف است .
در شرایطی که وب سایت شما گرفتار بک لینک‌های بی‌کیفیت و اسپمی شده‌است که به جایگاه وبسا
1.ما هم مثل بقیه این روزها رو میگذرونیم،به امید تموم شدن خبرهای بد و به امید،شنیدن بوی بهبود ز اوضاع جهان(: بازی میکنیم.مشق مینویسیم.فیلم سینمایی های شبکه ی پویا رو هر روز میبینن.با گوشی بازی میکنن(مجبوریم آقا مجبور).شبا با هم آنشرلی میبینیم.کتاب میخونیم.بازی میکنیم.آشپزی میکنیم.اونا بهم میریزن و من پشت سرشون جمع میکنم و این چرخه ادامه داره...
2.خدا رو سپاس که نعمت اینترنت رو این روزها به ما ارزانی داشت (: وگرنه دق میکردیم.اینجوری از طریق گروه ها
خرید بک لینکتقریبا تمام وبمستران اینک از تاثیر منفی خرید بک لینک و پیوند بر بهینه سازی سایت و کسب لینک و پیوند های متعددی و غیر مناسب با خبر می‌باشند . یکی‌از سوال ها رایجی که خوا‌نندگان بلاگسیما مطرح می کنند این است که , “ خرید بک پیوند از تارنما های با پیج رنک بالا چه تاثیری دارد؟ گوگل چه‌طور متوجه مبلغی بودن آن خواهد شد؟ ”جواب بدین سوال عمل مضاعف راحتی است , خرید بک پیوند فعالیت صدق نیست! در‌صورتی‌که بدنبال کسب
عوامل ارجاعی. با معرفی مینوسینسک ، نقش پیوندها در ارتقاء سایتهای تجاری کاهش یافت ، زیرا Yandex عوامل تجاری را برای ارزیابی کیفیت سایت معرفی کرد. با این حال ، پیوندها همچنان مهم هستند ، به خصوص هنگام تبلیغ در Google. از استفاده از پیوندها نترسید ، اما حتما خطرات هنگام ساختن توده پیوند را ارزیابی کنید. باید باشد و طبیعی به نظر برسد. رشد پیوندها در خدمات Yandex.Webmaster و Google Search Console دنبال کنید.
یک مطالعه 2017 نشان داد که تعداد دامنه های ارجاع دهنده ، لینک های
شرحدریابید که چگونه دستکاری بصری کلمات می تواند بینش خوبی در عملکردهای متن داشته باشد ، وضوح را تقویت کرده و ارتباط بصری واقعا موفق ایجاد کند. چه مبتدی باشید و چه یک طراح حرفه ای ، اگر می خواهید به صدای آموزش تایپوگرافی خود اعتماد به نفس پیدا کنید ، این دوره برای شماست. و به همین دلیل ...
ابتدا عناصر و اصول اساسی تایپوگرافی و نحوه استفاده مؤثر و خلاقانه را یاد خواهید گرفت.
دوم ، شما ایده های بصری را از طریق پروژه هایی که شامل تایپوگرافی و هم اطل
کافه پنگوئنکافه پنگوئن بازی دخترانه در زمینه مدیریتی و رستوران داری هست که در این پست برای شما دوستان عزیز آماده شده. در این گیم وظیفه شما مدیریت سفارش های مشتری هاتون هست و اینکه در سریع ترین زمان ممکن سفارش ها رو انجام بدید و مشتری ها ر ..3.43K
 بازی کردن همین حالا!
پخت کیک قرمز با وینسیپخت کیک قرمز با وینسی بازی دخترانه جدید هست که در این پست آماده شده. شما دوستان میتونید این گیم رو روی گوشی های هوشمند یا کامپیوتر اجرا کنید و از انجامش لذت ببر
سئو سایت
خرید بک پیوند از نگاه گوگلنسبتاً تمام وبمستران اینک از تاثیر منفی خرید بک پیوند بر بهینه سازی و کسب لینک و پیوند های متعددی و نامناسب با خبر میباشند. یکی‌از سوالهای رایجی که خوا‌نندگان بلاگسیما مطرح می‌نمایند این میباشد که، “خرید بک پیوند از وب سایت های با پیج رنک بالا چه تاثیری داراست؟ گوگل به چه شکل متوجه مبلغی بودن آن خواهد شد؟”
جواب بدین سوال فعالیت بسیار راحتی میباشد، خرید بک لینک و پیوند فعالیت صحت وجود ندارد! در‌حالتی که
این گزارش بیشتر یک شرح ما وقع هست... :)

خواب تا ساعت 9:00
ساعت 12:00

سوالات زیاد فلسفی، تکنیکی، فیزیکی و غیره‌ :)))
ابرها چرا اون بالا که هوا سرده نیاز به الکتریسیته دارن برای بارون شدن؟!!
پنگوئن‌ها چطور می‌شینن؟ چرا زانو ندارن؟ :)))

عشق و لبخند :)مادربزرگ، کتاب و حتی قهوه‌ی فوری :)

شنیدن. بیش از چیزی که عادت و انتظار داشتم...صداهای یواش و دور، صدای بارون، صدای آب خوردن یحیی از توی آشپزخونه!...
حتی بویایی قوی‌تر
شنیدن دقیق‌تر ندای درونم...برو بغلش کن،
خب... همونی شد که منتظرش بودیم!
چند روز پیشا بود که با شایان حرف زدم...وقتی دیدم داره کارای رفتنشو میکنه یه لبخند غمی زدم به صفحه ی گوشیم و دانسته هامو به همین محدود کردم که تا مهر ایرانه و بعدم به مقصد امریکا اینجا رو ترک میکنه!کدوم شهر؟ کدوم دانشگا؟نمیدونم!فقط میدونم امید دارم به دیدن دوبارش :)
همون چند روزه بعدش بود که با ارمین حرف زدم...خیلی کلافه و عصبی بود از جوابی که نیومده!دوست داشتم بهش بگم که بازم به نیمه پر لیوان فک کن و درست میشه!ولی نتو
Earth : One Amazing Day
زمین : یک روز شگفت انگیز
 روایت کننده :
Robert Redford
Jackie Chan 
یکی از بزرگترین موهبت هایی که از طریق سینما و تلویزیون نصیب ما شده 
دیدن مستند هایی است که باعث میشه با شگفت انگیز ترین حیوانات،مکان ها و حوادث اشنا بشیم
 و درک بهتر از کره خاکی داشته باشیم و  شگفتی های بی نظیر طبیعت در قاب تلویزیون نظاره گر باشیم
اگر این موهبت وجود نداشت دیدن و درک خیلی از معجزاتی که در افرینش یک جاندار وجود داره غیر ممکن بود
علاوه بر این دست یابی به جاهای ب
الگوریتم کبوترسئوی محلی سر پیروزی آیندهسئوی محلی یا این که local SEO بازه زمانی هاست که گزینه دقت موتورهای کاوش و به ویژه گوگل بوده میباشد. در‌این طرز نتیجه ها کاوش متناسب با محل جغرافیایی استفاده کننده گزینش میگردند. بعنوان نمونه در حالتی که شما عبارت “رستوران” را در گوگل کاوش فرمایید رستوران هایی که به شما نزدیکتر میباشند رده بهتری در نتیجه ها کاوش برای شما خواهند داشت و خیلی بعید میباشد که نشانی رستورانی بیرون از شهر خویش را در نتیجه ها م
در یکسری سال اخیر، اعتنا زیادی به قضیه لینک سازی و بک لینک شده می‌باشد . در گذشته، می‌توانستید یک‌سری تارنما ساخت کرده و آن ها را به وب سایت با اهمیت خویش بک لینک و پیوند دهید . ولی این زمینه به این دلیل که سبب به دور زدن الگوریتم گوگل می شد، در نتیجه بوسیله الگوریتم پنگوئن گوگل کلیه وبسایت‌هایی که از این خط مش و کلک به کار گیری می‌کردند جریمه شدند . هرچند گوگل تغییراتی در طرز فعالیت با بک‌لینک‌ها در هنگام با صرفه سازی موتورهای کاوش انجام د
رنک برینمدت متعددی از معرفی الگوریتم رنک برین گوگل نمی‌گذرد ولی نگرانی‌ها در زمینه‌ی تاثیر آن بر درجه سایت‌ها در حاصل کاوش گوگل در حالا ارتقا است . در مقاله ( RankBrain ) الگوریتم تازه مرتبه بندی گوگل به نکات پایه‌ای در مورد الگوریتم رنک برین گوگل اشاره کردیم و توضیح دادیم که الگوریتم‌های مرتبه بندی گوگل در هم اکنون هوشمندتر شدن میباشند و در این راستا گوگل به استعمال بیشتر از هوش تصنعی و مصنوعی و الگوریتم‌های یاد گرفتن
سئو چیست؟ سئو به چه معنا است؟
در جواب اینکه سئو چیست؟ باید گفت SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization (آموزش سئو) می باشد و به فارسی به معنی بهینه سازی برای موتور های جست و جو می باشد.
به مجموعه اقداماتی که در داخل و خارج از سایت انجام می شود تا لینک سایت ما در کلمه کلیدی مورد نظر خود در میان سایر رقبا هنگام نمایش نتایج گوگل در صفحه نمایشگر کاربر در رتبه بالا تری قرار گیریم را عملیات بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می گویند.
گوگل بر اساس چه معیاری س
...

بیایید تصور کنم در ساختمانی که گرما و سرما به تعادل رسیده اند و
مشکلی به لحاظ آسیب و ... در آن وجود ندارد. آیا لازم است در این مکان هم انسان ها
پوشش داشته باشند؟!

خب اینجا پلی بک میزنیم به بحثی دیگر که کاملا بیربط است و تنها ثمره
اش هدر دادن وقت ارزشمند شماست.
 روابط جنسی میان انسان ها.
طبیعی است که برای ادامه نسل بشر و هر گونه حیوان دو جنسیتی بر عرصه
این کره خاکی به چنین روابطی نیاز است. در بین حیوانات برای این نوع روابط قواعد
خاصی فرض شده.
بهترین باغ وحش های استرالیا

استرالیا کشور پهناوری است که علاوه بر شهرهای بزرگش مثل سیدنی و ملبورن، حیات وحش حیرت‌انگیزی دارد.
حیات وحش بی‌نظیر کشور استرالیا، یکی از دلایل مهمی است که آن را از کشورهای دیگر متمایز می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم بازدید از باغ وحش‌های متنوع آن را از دست ندهید. اما با توجه به تنوع و تعداد زیاد این باغ وحش‌ها، از کجا بدانیم بهترین گزینه برای بازدید از کوالاها یا غذا دادن به کانگوروها کجاست؟ یا برای این‌ک
پس از به روی کار آمدن الگوریتم پاندا وجود محتوای کپی به یکی از عوامل افت رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل تبدیل شد؛ استفاده درست از تگ کنونیکال (Canonical) می تواند موجب جلوگیری از کاهش رتبه شود.
کنونیکال یکی از مهم ترین تگ ها در سئو محسوب می شود. علت اصلی به وجود آمدن تگ کنونیکال جلوگیری از ایندکس محتوا کپی و مشخص کردن صفحه هدف برای ایندکس توسط گوگل است؛ فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی با بیش از هزاران محصول هستید، هر کدام از محصول های سایت دا
پس از به روی کار آمدن الگوریتم پاندا وجود محتوای کپی به یکی از عوامل افت رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل تبدیل شد؛ استفاده درست از تگ کنونیکال (Canonical) می تواند موجب جلوگیری از کاهش رتبه شود.
کنونیکال یکی از مهم ترین تگ ها در سئو محسوب می شود. علت اصلی به وجود آمدن تگ کنونیکال جلوگیری از ایندکس محتوا کپی و مشخص کردن صفحه هدف برای ایندکس توسط گوگل است؛ فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی با بیش از هزاران محصول هستید، هر کدام از محصول های سایت دا
مه سرشار از تغییر در عملکرد موتورهای جستجو است. دو به روز رسانی مهم بلافاصله ما را با Google و Yandex خوشحال کرد. انتشار الگوریتم جدید Penguin 2.0 و نسخه بتا از بستر جستجوی Yandex. جزایر که برای همیشه ادراکات جستجو و رویکردهای بهینه سازی را تغییر خواهند داد. 
Penguin 2.0 در 22 ماه مه ، گوگل بروزرسانی بعدی را برای الگوریتم Penguin 2.0 راه اندازی کرد. این بار 2.3٪ درخواستها را تحت تأثیر قرار داده است. مات کاتز در تاریخ 10 مه در توییتر خود از تغییرات آتی هشدار داد و در 15 مه اع
آموزش سرچ کنسول گوگل
آموزش کامل گوگل سرچ کنسول
شاید برایتان جالب باشد بدانید که روزانه بیش از 5 میلیارد سرچ در بستر موتور جستجوی گوگل صورت می گیرد.به همین دلیل نشان داده شدن سایت در نتایج جستجو امری بسایر ضروری است. اگر سایت شما در نتایج اول گوگل به نمایش گذاشته نشود، امکان دیده شدن آن کم بوده و شما در رقابت با کسب و کارهای مشابه خود عقب می مانید.به همین دلیل نیز بررسی وضعیت سایت در نتایج جستجو گوگل و عملکرد آن امری ضروری است.
با ثبت سایت در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها